Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldwyn

Është emri yt Aldwyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aldwin
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldon, Aldin, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altin, Altina, Aldene, Aldona, Aldina, Aldana, Alldonna, Ahladini
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 435 Aldwyn's në Facebook. Pozicioni #62639
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AldwynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldwyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldwyn? Voto për emrin tënd