Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anny

Është emri yt Anny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 369 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 312 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 308 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 309 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 340 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 335 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20825 Anny's në Facebook. Pozicioni #3296
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga AnnyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anny? Voto për emrin tënd