Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Annechien

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Annechien.
Është emri yt Annechien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Aingeni, Anson, Ansson, Anseim, Anakin, Amshuman, Anakausuen, Anseaume
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anunciacion, Annemijn, Anjana, Amazonia, Angwen, Anjani, Angeni, Anegon
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Annechien's në Facebook. Pozicioni #368289
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga AnnechienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annechien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annechien? Voto për emrin tënd