Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artur

Është emri yt Artur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arthur
Variante:Артур
Djem me tinguj të ngjashëm:Arthur, Arturo, Aruthur, Arthurr, Artair, Arther, Arthwr, Artturi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardere, Ardra, Ardara, Ardria, Arthuria, Arthittarya, Artuur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Zvc, Rajan
Emrat e motrave:Anna
Facebook:

+/- 17790 Artur's në Facebook. Pozicioni #3733
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga ArturPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artur? Voto për emrin tënd