Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arthur

Është emri yt Arthur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnthor
Variante:Artair, Arthurina, Arthurine, Artur, Artus, Teurtn, Thuur, Tur, Tuur
Djem me tinguj të ngjashëm:Artur, Arturo, Aruthur, Arthurr, Artair, Arthwr, Arther, Artturi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardere, Ardra, Ardara, Ardria, Arthuria, Arthittarya, Artuur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 185 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 108 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 169 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 169 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205535 Arthur's në Facebook. Pozicioni #495
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore Thai emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1886
Komente nga ArthurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arthur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arthur? Voto për emrin tënd