Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artturi

Është emri yt Artturi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnthor
Djem me tinguj të ngjashëm:Artur, Arthur, Arturo, Aruthur, Arthurr, Artair, Arthwr, Arther
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardere, Ardra, Ardara, Ardria, Arthuria, Arthittarya, Artuur
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Artturi's në Facebook. Pozicioni #228068
Kategoritë:Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga ArtturiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artturi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artturi? Voto për emrin tënd