Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arthurr

Është emri yt Arthurr? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artur, Arthur, Arturo, Aruthur, Artair, Arthwr, Arther, Artturi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardere, Ardra, Ardara, Ardria, Arthuria, Arthittarya, Artuur
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Arthurr's në Facebook. Pozicioni #538507
Kategoritë:
Komente nga ArthurrPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arthurr? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arthurr? Voto për emrin tënd