Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardria

Është emri yt Ardria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artur, Arthur, Arturo, Aruthur, Arthurr, Artair, Arthwr, Arther
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardere, Ardra, Ardara, Arthuria, Arthittarya, Artuur
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Ardria's në Facebook. Pozicioni #409517
Kategoritë:
Komente nga ArdriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardria? Voto për emrin tënd