Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aruthur

Është emri yt Aruthur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artur, Arthur, Arturo, Arthurr, Artair, Arther, Arthwr, Artturi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardere, Ardra, Ardara, Ardria, Arthuria, Arthittarya, Artuur
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Aruthur's në Facebook. Pozicioni #851239
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AruthurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aruthur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aruthur? Voto për emrin tënd