Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aniek

Është emri yt Aniek? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 760 Aniek's në Facebook. Pozicioni #41850
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AniekPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aniek? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aniek? Voto për emrin tënd