Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anni

Është emri yt Anni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4/5
yje 180 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 153 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 154 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 154 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 175 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 174 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12310 Anni's në Facebook. Pozicioni #5014
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 fund emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga AnniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anni? Voto për emrin tënd