Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nannerl

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nannerl.
Është emri yt Nannerl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Nuriel, Nurullah, Nuril, Nirel, Norwell, Neriel, Norwel, Noah-Aurelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Neroli, Narelle, Nurul Alawiyah, Niral, Narella, Norèll, Narela, Noralie
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Nannerl's në Facebook. Pozicioni #496943
Kategoritë:
Komente nga NannerlPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nannerl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nannerl? Voto për emrin tënd