Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Neroli

Është emri yt Neroli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nuriel, Nurullah, Nuril, Nirel, Norwell, Neriel, Norwel, Noah-Aurelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narelle, Nurul Alawiyah, Niral, Narella, Norèll, Narela, Noralie, Nora Ly
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 560 Neroli's në Facebook. Pozicioni #51923
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga NeroliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Neroli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Neroli? Voto për emrin tënd