Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norwel

Është emri yt Norwel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nuriel, Nurullah, Nuril, Nirel, Norwell, Neriel, Noah-Aurelio, Nai-Yarell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Neroli, Narelle, Nurul Alawiyah, Niral, Norèll, Narella, Narela, Noralie
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Norwel's në Facebook. Pozicioni #113313
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NorwelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norwel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norwel? Voto për emrin tënd