Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Milena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Milena.
Është emri yt Milena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:een
Variante:Milana, Milene, Mylene, Милана
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Milan, Malyn, Milen, Maolmin, Mileno, Millyano, Melyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melina, Melanie, Milana, Malina, Malena, Meylina, Melania, Mulan
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Trape, Mil, Majli
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Jo, Omar, Amarildo
Emrat e motrave:Anisa, Jo, Ania
Facebook:

+/- 36175 Milena's në Facebook. Pozicioni #2098
Kategoritë:Emrat Çeke - Top 100 çek emrat - Top 100 grek emrat - Emrat me 6 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Top 100 portugalisht emrat - Popullore grek emrat vajzë
Komente nga Milena


Milena ( 20 vjeç) 2015-11-01
I bukur
Milena ( 17 vjeç) 2019-09-29
Jo
Milena ( 12 vjeç) 2020-02-09
Mìĺenà


Me pelqen shumèèeeeeeeee emri immmmmm.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milena? Voto për emrin tënd