Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mulan

Është emri yt Mulan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Milan, Malyn, Milen, Maolmin, Mileno, Millyano, Melyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melina, Melanie, Milana, Malina, Malena, Meylina, Melania, Malene
Vlerësimi:
4/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:W, S
Emrat e vëllezërve:S, Ss
Emrat e motrave:S
Facebook:

+/- 2405 Mulan's në Facebook. Pozicioni #17927
Kategoritë:Emrat kineze - Top 100 portugalisht emrat
Komente nga Mulan


Mulan 2019-11-02
Nxjehcevdvvdgd

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mulan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mulan? Voto për emrin tënd