Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajlin

Është emri yt Ajlin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ashlin, Aslan, Accalon, Aichlin, Aesclin, Ashlen, Aslam, Aquilino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Acelin, Aislin, Aislinn, Acelynn, Aislynn, Aselma, Asselina, Akilina
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Jo, Lini, Lina, Ajla, Ajlina
Emrat e vëllezërve:Jo, Dalip, Alajdin, Akif, Ramadan, Rijad, Omer, Ruzhdi, Axhija, Ajan, Fatlum, Faitim, Agon, Agim, Anik
Emrat e motrave:Ajla, Jo, Ardita, Mubina, Alea, Anjeza, Amra, Ira, Azra, Ajka, Anita, Alejna
Facebook:

+/- 155 Ajlin's në Facebook. Pozicioni #133371
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Ajlin


Fabio ( 19 vjeç) 2018-05-18
Super emer
Ajlin ( 16 vjeç) 2018-10-22
Jo emri im eshte emri. Me i preferuar ne shoqeri dhe emrin tim e pelqejn te gjith
Ajlin ( 105 vjeç) 2019-01-10
I bukur
Ajlin ( 17 vjeç) 2019-01-12
Ajlin nje emer i perkyr
Ajlin ( 17 vjeç) 2019-01-12
Ajlin nje emer i perkyr
Ajlina ( 17 vjeç) 2020-04-24
emri ajlina eshte emr me plot kuptime dhe i perkryer
Ajlin ( 1 vjeç) 2020-05-13
Shum mendojn se eshte emer djali. Por nuk eshte. Eshte emer per femra.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajlin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajlin? Voto për emrin tënd