Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ira

Është emri yt Ira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Irene
Djem me tinguj të ngjashëm:Ir, Ihor, Iri, Iwar, Iur, Iroy, Iurie, Iura
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irea, Iria, Iora, Irah, Iara, Iore, Iro, Iyari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Clarita, Armela, Ajlin
Facebook:

+/- 57450 Ira's në Facebook. Pozicioni #1488
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1902
Komente nga IraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ira? Voto për emrin tënd