Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Irea

Është emri yt Irea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ira, Ir, Ihor, Iri, Iwar, Iur, Iroy, Iurie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iria, Iora, Irah, Iara, Iore, Iro, Iyari, Iaera
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Irea's në Facebook. Pozicioni #236634
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga IreaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irea? Voto për emrin tënd