Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ramadan

Është emri yt Ramadan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renton, Ronny Addenan, Ramadhan, Randon, Randine, Rondney, Rhamadhani, Ramdani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rendina, Renata Aimane, Ramtin, Romiyatun, Reindina, Reinoudina, Rmdhny Ynyn, Rohman Amtoni
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Fatlinda, Aria, Ajlin
Facebook:

+/- 4760 Ramadan's në Facebook. Pozicioni #10595
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore turk emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga RamadanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ramadan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ramadan? Voto për emrin tënd