Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renton

Është emri yt Renton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ramadan, Ronny Addenan, Ramadhan, Randon, Randine, Rondney, Rhamadhani, Ramdani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rendina, Renata Aimane, Ramtin, Romiyatun, Reindina, Reinoudina, Rmdhny Ynyn, Rohman Amtoni
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 640 Renton's në Facebook. Pozicioni #47224
Kategoritë:
Komente nga RentonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renton? Voto për emrin tënd