Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Akif

Është emri yt Akif? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aakif, Aakav, Asif, Akiba, Ashbey, Asaf, Akshobhya, Ahasbai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aspi, Agape, Akibe, Asabi, Agave, Agafia, Assyfa, Ayasofia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ajlin
Facebook:

+/- 4355 Akif's në Facebook. Pozicioni #11376
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër
Komente nga AkifPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Akif? Voto për emrin tënd


Është emri yt Akif? Voto për emrin tënd