Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asaf

Është emri yt Asaf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Asaph
Djem me tinguj të ngjashëm:Aakif, Aakav, Akif, Asif, Akiba, Ashbey, Akshobhya, Ashby
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aspi, Agape, Akibe, Asabi, Agave, Agafia, Assyfa, Ayasofia
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15095 Asaf's në Facebook. Pozicioni #4256
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga AsafPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asaf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asaf? Voto për emrin tënd