Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mubina

Është emri yt Mubina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mubin
Djem me tinguj të ngjashëm:Mubin, Myfina, Mabon, Mebunnai, Muppim, Mapuana, Mefin, Mbwana
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mbn, Mei-Fen, Minh Vân, Mai Vân, Myfanwy, Mafuane, Mi Vân, Mỹ Vân
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ajlin
Facebook:

+/- 950 Mubina's në Facebook. Pozicioni #35488
Kategoritë: - Emrat e Afrikës
Komente nga MubinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mubina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mubina? Voto për emrin tënd