Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Melda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Melda.
Është emri yt Melda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malte, Malthe, Manolito, Maldue, Milad, Mildo, Miloud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Malda, Melita, Maldi, Malita, Melodi, Melida, Melitta
Vlerësimi:
5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Meldusha, Melush, Mel
Emrat e vëllezërve:Meldi
Emrat e motrave:Anisa, Elda, Imelda
Facebook:

+/- 5220 Melda's në Facebook. Pozicioni #9884
Kategoritë:Top 100 fa emrat - Emrat popullore në Pakistan - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga MeldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melda? Voto për emrin tënd