Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Imelda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Imelda.
Është emri yt Imelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Irmhild
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inelda, Ii Melati
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Melda, Mela, Meli, Mema
Emrat e vëllezërve:Engli, Erald
Emrat e motrave:Egi, Eva, Djana
Facebook:

+/- 58070 Imelda's në Facebook. Pozicioni #1474
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 indonezian emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga Imelda


Imelda ( 23 vjeç) 2016-08-21
Shume i bukur
Imelda ( 17 vjeç) 2017-01-16
Cfar kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Imelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Imelda? Voto për emrin tënd