Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amber

Është emri yt Amber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ambra
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambar, Ambur, Anfri, Anaveerayya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambra, Ambro, Ambara, Ambrea, Annver, Ambere, Amber], Anifer
Vlerësimi:
4.5/5
yje 338 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 121 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 314 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 312 vota
Pseudonime:Skam
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Adela
Facebook:

+/- 804380 Amber's në Facebook. Pozicioni #114
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Top 100 holandez emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AmberPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amber? Voto për emrin tënd