Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ambere

Është emri yt Ambere? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambar, Ambur, Anfri, Anaveerayya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambra, Amber, Ambro, Ambara, Ambrea, Annver, Amber], Anifer
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Ambere's në Facebook. Pozicioni #130229
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AmberePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ambere? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ambere? Voto për emrin tënd