Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shaban

Është emri yt Shaban? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan, Sabino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabin, Sabina, Sabeen, Savanna, Savannah, Sabana, Sapna, Shabana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mirela, Ramize, Arta
Facebook:

+/- 3750 Shaban's në Facebook. Pozicioni #12802
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga ShabanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shaban? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shaban? Voto për emrin tënd