Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shabana

Është emri yt Shabana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabin, Sabina, Sabeen, Savanna, Savannah, Sabana, Sapna, Sabine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11760 Shabana's në Facebook. Pozicioni #5183
Kategoritë:Emrat maroken - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga ShabanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shabana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shabana? Voto për emrin tënd