Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sapna

Është emri yt Sapna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabin, Sabina, Sabeen, Savannah, Savanna, Sabana, Shabana, Sabine
Vlerësimi:
4/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27025 Sapna's në Facebook. Pozicioni #2671
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga SapnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sapna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sapna? Voto për emrin tënd