Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Savannah

Është emri yt Savannah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Savanna, Savvy
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabina, Sabin, Sabeen, Savanna, Sabana, Sapna, Shabana, Sabine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 115 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 92 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 96670 Savannah's në Facebook. Pozicioni #973
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga SavannahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Savannah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Savannah? Voto për emrin tënd