Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Savanna

Është emri yt Savanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Savannah
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabina, Sabin, Sabeen, Savannah, Sabana, Sapna, Shabana, Sabine
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20450 Savanna's në Facebook. Pozicioni #3341
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga SavannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Savanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Savanna? Voto për emrin tënd