Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sabine

Është emri yt Sabine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sabina
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabin, Sabina, Sabeen, Savannah, Savanna, Sabana, Sapna, Shabana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 336 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 144 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 144 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 143 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 300 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 300 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32010 Sabine's në Facebook. Pozicioni #2322
Kategoritë:Top 100 francez emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 letonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat boy - Popullore francez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga SabinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sabine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sabine? Voto për emrin tënd