Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sabina

Është emri yt Sabina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Sabin, Sabine
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabin, Sabeen, Savannah, Savanna, Sabana, Sapna, Shabana, Sabine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 503 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 267 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 262 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 262 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 456 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 459 vota
Pseudonime:Ina
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 41585 Sabina's në Facebook. Pozicioni #1911
Kategoritë: - Top 100 turk emrat - Top 100 çek emrat - Emrat me 6 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore turk emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga SabinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sabina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sabina? Voto për emrin tënd