Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shivam

Është emri yt Shivam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Soufian, Subhaan, Sabino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabin, Sabina, Sabeen, Savanna, Savannah, Sabana, Sapna, Shabana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 342 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 305 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 304 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 299 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 301 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 293 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32970 Shivam's në Facebook. Pozicioni #2262
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy - Popullore francez emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga ShivamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shivam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shivam? Voto për emrin tënd