Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maldi

Është emri yt Maldi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malte, Malthe, Manolito, Maldue, Milad, Mildo, Miloud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Melda, Malda, Melita, Malita, Melodi, Melida, Melitta
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Mole
Emrat e vëllezërve:Endrri
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Maldi's në Facebook. Pozicioni #187844
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga MaldiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maldi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maldi? Voto për emrin tënd