Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Malti

Është emri yt Malti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malte, Malthe, Manolito, Maldue, Milad, Mildo, Miloud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melda, Malda, Melita, Maldi, Malita, Melodi, Melida, Melitta
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Jo, Malt, Po
Emrat e vëllezërve:Jo, Matin
Emrat e motrave:Jo, Majda
Facebook:

+/- 1545 Malti's në Facebook. Pozicioni #24861
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat me 5 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Më e lehtë për të shkruar emrat - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë
Komente nga Malti


Malti ( 2 vjeç) 2018-09-03
emer shum i embel si Mjalti
Malti ( 1 vjeç) 2019-01-18
Qfar kuptimi ka
Malti ( 0 vjeç) 2020-03-11
Qfar kuptimi ka emri Malti?
Malti ( 0 vjeç) 2020-03-11
Qfar kuptimi ka emri Malti?
Malti ( 0 vjeç) 2020-04-18
Jam i kenaqur me emrin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malti? Voto për emrin tënd