Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Majda

Është emri yt Majda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Majd, Majdi, Misid, Mus'ad, Makoto, Majid, Magid, Myung-Dae
Vajza me tinguj të ngjashëm:Magda, Majida, Mukta, Mist, Maguita, Meseta, Museth, Misti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Malti
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2460 Majda's në Facebook. Pozicioni #17608
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 slloven emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga MajdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Majda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Majda? Voto për emrin tënd