Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magda

Është emri yt Magda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Djem me tinguj të ngjashëm:Majd, Majdi, Misid, Mus'ad, Makoto, Majid, Magid, Myung-Dae
Vajza me tinguj të ngjashëm:Majda, Majida, Mukta, Mist, Maguita, Meseta, Museth, Misti
Vlerësimi:
4/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 91 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40000 Magda's në Facebook. Pozicioni #1954
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga MagdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magda? Voto për emrin tënd