Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Misti

Është emri yt Misti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Majd, Majdi, Misid, Mus'ad, Majid, Makoto, Magid, Myung-Dae
Vajza me tinguj të ngjashëm:Majda, Magda, Majida, Mukta, Mist, Maguita, Meseta, Museth
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16625 Misti's në Facebook. Pozicioni #3951
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MistiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Misti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Misti? Voto për emrin tënd