Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gani

Është emri yt Gani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gzim, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erolona, Adelina
Facebook:

+/- 5675 Gani's në Facebook. Pozicioni #9259
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga GaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gani? Voto për emrin tënd