Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Melita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Melita.
Është emri yt Melita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:acaruar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Melissa
Variante:Melitta
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malte, Malthe, Manolito, Maldue, Milad, Mildo, Miloud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Melda, Malda, Maldi, Malita, Melodi, Melida, Melitta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9165 Melita's në Facebook. Pozicioni #6321
Kategoritë: - Emrat greke - Popullore grek emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga MelitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melita? Voto për emrin tënd