Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Malthe

Është emri yt Malthe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malte, Manolito, Maldue, Milad, Mildo, Miloud, Malt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Melda, Malda, Melita, Maldi, Malita, Melodi, Melida
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Malthe's në Facebook. Pozicioni #352668
Kategoritë:Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy
Komente nga MalthePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malthe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malthe? Voto për emrin tënd