Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miroslaw

Është emri yt Miroslaw? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:mir slav
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Marshall, Marzell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1055 Miroslaw's në Facebook. Pozicioni #32852
Kategoritë:Emra sllav
Komente nga MiroslawPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miroslaw? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miroslaw? Voto për emrin tënd