Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marisol

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marisol.
Është emri yt Marisol? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella, Marsali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 145 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 93 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 133 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 130 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65325 Marisol's në Facebook. Pozicioni #1332
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore italian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Marisol


Marisol ( 19 vjeç) 2017-11-22
Nga cili shtet vjen emri marisola

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marisol? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marisol? Voto për emrin tënd