Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marcela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marcela.
Është emri yt Marcela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marcellus
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marisol, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella, Marsali
Vlerësimi:
4/5
yje 258 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 209 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 206 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 207 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 250 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 246 vota
Pseudonime:Jo, Maq, Mars, Restel
Emrat e vëllezërve:Skam, Luis, Xhon, Teodor, Filip
Emrat e motrave:Skam, Dea, Megi, Skan, Elsa, Hariet, Enejolda
Facebook:

+/- 45450 Marcela's në Facebook. Pozicioni #1776
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 çek emrat - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Marcela


Marsela ( 15 vjeç) 2017-11-01
Me plq emri
Marcela ( 19 vjeç) 2018-02-23
Eshte shum emer I bukur
Marcela ( 12 vjeç) 2018-06-24
ky eshte nje emer shume i perdorur por i mrekullueshem .
E DUA SHUME
Marcela 2019-08-08
Emer femeror dhe me kuptim.Marsela ka brenda fjalen Mars stina me e bukur e muajit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marcela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marcela? Voto për emrin tënd