Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marcel

Është emri yt Marcel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Miroslaw, Marshall, Marzell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 314 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 160 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 277 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 272 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 67525 Marcel's në Facebook. Pozicioni #1292
Kategoritë: - Emrat Holandez - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga MarcelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marcel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marcel? Voto për emrin tënd