Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marcelo

Është emri yt Marcelo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Marie-Soleil, Marsel, Marceli, Marcello, Marzel, Marcel, Miroslaw, Marshall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcela, Marisol, Marsela, Marsala, Markela, Marischla, Maricella, Marchella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 94 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 73 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 72 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 92 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 49415 Marcelo's në Facebook. Pozicioni #1666
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga MarceloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marcelo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marcelo? Voto për emrin tënd