Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gramoz

Është emri yt Gramoz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Garnik, Garnock, Garnoc, Girencio, Gramos, Gwernach, Gernas, Giraneza
Vajza me tinguj të ngjashëm:Garmangahis, Guernica, Gourangi, Garance, Garnis, Gouranga, Gernaisa, Goranka
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marsela, Floriana, Kejsi, Xhensila
Facebook:

+/- 355 Gramoz's në Facebook. Pozicioni #72418
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga GramozPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gramoz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gramoz? Voto për emrin tënd